MEET THE STAFF

Personel ile tanışın

Burada personelimizin en güncel listesini ve iş rollerini bulacaksınız.

Kıdemli personel

Müdür: Bayan D Henley

Müdür Yardımcısı: Bay M Aggus

Müdür Yardımcısı: Bay E Kyndt

  SENCo ve EAL Öğretmeni: Bayan T Quinn

Portico Personeli

CEO: Bayan C. Woolf

Öğrenme ve Öğretme Direktörü:   Bay R Queenborough

Ofis Yöneticisi: Bayan V Dadd

Bekçi: Bay G Hudson

Catering Müdürü: Mr D Milman

İdari Asistan: Bayan V Brand

Seyirci Görevlisi: Bayan S Irvin

Medya ve Halkla İlişkiler Müdürü: Bayan C Hay

Yemek Asistanları: Bayan C Humphreys, Bayan C Taylor, Bayan D Raffety ve Bay B Cammidge

Öğrenci ve Aile Sağlığı Lideri: Bayan K Thomas

SEN LSA: Bayan D Douglas

Davranış LSA'ları: Bayan B Johnstone ve Bayan Gilbey

Oyun Terapisti: Bayan Freeman

Yuva

Bayan L Maltby

Bay C Sesniak

Bayan P Lander

Resepsiyon

Deniz Aslanı Sınıf Öğretmeni: Bayan L Britton

Su Samuru Sınıfı Öğretmenleri Bayan V Caplan ve Bayan L Martin

Deniz Aslanı LSA: Bayan S Richardson-Foster

Deniz Samuru LSA: Bayan M Bines

Resepsiyon LSA: L Heard

Yıl 1

Kabuk Sınıfı Öğretmeni : Bayan F Ross

Çakıl Sınıfı Öğretmeni: Bayan L Morris

Shell LSAs: Bayan C Nellen ve Bayan M Miserlisoy

Çakıl LSA: Bayan E Payne ve Bayan B Aldridge

2. Yıl

İstiridye Sınıfı Öğretmeni: Bayan R Chaplin

Denizatı Sınıfı Öğretmenleri :   Bayan C Bird ve Bayan J Tullett

İstiridye LSA'ları: Bayan N Quaglia-Hunt

Denizatı LSA: Bayan A Carter

3. Yıl

Denizyıldızı Sınıfı Öğretmeni: Bayan S Head

Istakoz Sınıfı Öğretmeni : Bayan J Franks

Denizyıldızı LSA: Bay C Morris

Istakoz LSA: Bayan S Clifton

4. yıl

Porpoise Sınıf Öğretmeni: Bayan L Chaaibi

Orca Sınıfı Öğretmeni: Bayan N McMillan

Porpoise LSA: Bayan R Gibson

5. Yıl

Deniz Kaplumbağası Sınıf Öğretmeni: Bayan S Mears

Kılıç Balığı Sınıfı Öğretmeni: Bayan F Taraması

Deniz Kaplumbağası LSA: Bayan H Roberts

Swoardfish LSA: Bayan J Gibson

6. yıl

Ahtapot Sınıfı Öğretmenleri: Bayan K Dyos-Smith ve Bayan S Wakefield

Stringray Sınıf T her biri: Mr J Rasor

Ahtapot LSA: Bayan L Brinkley

Stringray LSA: Bayan T Hudson

Müzik Öğretmeni: Bayan S Baines

Fransızca Öğretmeni: Bay C Morris

KS1 Müdahale Öğretmeni: Bayan H Preston

KS2 Müdahale Öğretmenleri: Bayan N Gower

3. Yıl

Denizyıldızı Sınıfı Öğretmeni: Bayan S Head

Istakoz Sınıfı Öğretmeni : Bayan J Franks

Denizyıldızı LSA: Bay C Morris

Istakoz LSA: Bayan S Clifton

4. yıl

Porpoise Sınıf Öğretmeni: Bayan L Chaaibi

Orca Sınıfı Öğretmeni: Bayan N McMillan

Porpoise LSA: Bayan R Gibson

5. Yıl

Deniz Kaplumbağası Sınıf Öğretmeni: Bayan S Mears

Kılıç Balığı Sınıfı Öğretmeni: Bayan F Taraması

Deniz Kaplumbağası LSA: Bayan H Roberts

Swoardfish LSA: Bayan J Gibson

6. yıl

Ahtapot Sınıfı Öğretmenleri: Bayan K Dyos-Smith ve Bayan S Wakefield

Stringray Sınıf T her biri: Mr J Rasor

Ahtapot LSA: Bayan L Brinkley

Stringray LSA: Bayan T Hudson

3. Yıl

Denizyıldızı Sınıfı Öğretmeni: Bayan S Head

Istakoz Sınıfı Öğretmeni : Bayan J Franks

Denizyıldızı LSA: Bay C Morris

Istakoz LSA: Bayan S Clifton

4. yıl

Porpoise Sınıf Öğretmeni: Bayan L Chaaibi

Orca Sınıfı Öğretmeni: Bayan N McMillan

Porpoise LSA: Bayan R Gibson

5. Yıl

Deniz Kaplumbağası Sınıf Öğretmeni: Bayan S Mears

Kılıç Balığı Sınıfı Öğretmeni: Bayan F Taraması

Deniz Kaplumbağası LSA: Bayan H Roberts

Swoardfish LSA: Bayan J Gibson

6. yıl

Ahtapot Sınıfı Öğretmenleri: Bayan K Dyos-Smith ve Bayan S Wakefield

Stringray Sınıf T her biri: Mr J Rasor

Ahtapot LSA: Bayan L Brinkley

Stringray LSA: Bayan T Hudson